Sija Nimi Seura Piiri Kaloja
1. LAPPI JANNE PIELAVEDEN PILKKIJÄT Pohjois-Savo 2,069
2. KUUSISTO OSKARI HUITTISTEN KALAKERHO RY LOUNAIS-SUOMI 2,062
3. NIKOLSKIJ KIM PRO UISTELIJAT RY HÄME 1,672
4. PURANEN AKU KIVIJÄRVEN KALAVEIKOT Kaakkois-Suomi 1,624
5. TUUKKANEN MIIKKA ITÄ-PÄIJÄNTEEN KALAKAVERIT RY Keski-Suomi 1,585
6. VAINIO TOMI TUUSULANJÄRVEN URHEILUKALASTAJAT RY Etelä-Suomi 1,550
7. OLKINUORA TIITUS SAVONLINNAN URHEILUKALASTAJAT RY Etelä-Savo 1,492
8. TRIIPPONEN JUUSO NAANTALIN SUDUN URHEILUKALASTAJAT Lounais-Suomi 1,398
9. TOPPI HANNES MERI-LAPIN URHEILUKALASTAJAT RY. Lappi 1,394
10. NIKOLSKIJ TINO PRO UISTELIJAT RY HÄME 1,244
11. KOIVUNEN VISA RANTAKYLÄN KALAKAVERIT Etelä-Savo 1,072
12. SALONEN OLLI NAANTALIN SUDUN URHEILUKALASTAJAT Lounais-Suomi 0,896
13. PURMONEN KONSTA POGOSTAN NYKYTTÄJÄT RY Pohjois-Karjala 0,850
14. NUMMELA LAURI UUDENKAUPUNGIN KALAVEIKOT RY Lounais-Suomi 0,835
15. LAPPI VILLE PIELAVEDEN PILKKIJÄT Pohjois-Savo 0,818
16. NIKULA JUSSI LAHDEN ONKI TEAM RY Kaakkois-Suomi 0,786
17. HÄMÄLÄINEN SAMU SAVONLINNAN URHEILUKALASTAJAT RY Etelä-Savo 0,748
18. KUMPULAINEN SAMI PIELAVEDEN PILKKIJÄT Pohjois-Savo 0,747
19. HAAVISTO TUUKKA KURIKAN URHEILUKALASTAJAT RY Pohjanmaa 0,672
20. JUSSILA KALLE VALKEAKOSKEN KALAVEIKOT Häme 0,628
21. PALHOMAA ASA VAPA VARKAUS ETELÄ-SAVO 0,597
22. OJALA JANNE KUUSAMON UISTINSEURA RY Pohjois-Pohjanmaa 0,525
23. JANHUNEN JIRO RANTASALMEN KALAVEIKOT ETELÄ-SAVO 0,524
24. NEVALA VILLE VALKEAKOSKEN KALAVEIKOT Häme 0,523
25. LAITIOLAMPI AUKUSTI SAARIJÄRVEN KILPA-ONKIJAT KESKI-SUOMI 0,514
26. LUKKARINEN KALLE PIELAVEDEN PILKKIJÄT Pohjois-Savo 0,492
27. HILTUNEN TOMI SULKAVAN VAPA-VEIKOT RY Etelä-Savo 0,484
28. RAMULA WALTTERI VAPA VARKAUS ETELÄ-SAVO 0,475
29. LASSHEIKKI EELIS MERI-LAPIN URHEILUKALASTAJAT RY. Lappi 0,442
30. SAARINEN JERE KISKON KALAKERHO RY Lounais-Suomi 0,424
31. SAARINEN TEEMU HAUHON URHEILUKALASTAJAT Häme 0,409
32. KARPPINEN ARTTU SURVARIT RY KAINUU 0,396
33. PULKKINEN JESSE RANTASALMEN KALAVEIKOT ETELÄ-SAVO 0,394
34. HOLMI SAMULI 0,385
35. MASTOKANGAS SAMI VIMPELIN KALAVEIKOT Pohjanmaa 0,358
36. KOIVUSALO KALLE ITÄ-PÄIJÄNTEEN KALAKAVERIT RY Keski-Suomi 0,334
37. ILVONEN KASPER KISKON KALAKERHO RY Lounais-Suomi 0,331
38. KUOSMANEN ANTTI PARKANON URHEILUKALASTAJAT Häme 0,285
39. HOMIN JOONAS OUTOKUMMUN KALASTUSYHDISTYS RY Pohjois-Karjala 0,281
40. SAARINEN EERO LAHDEN ONKI TEAM RY Kaakkois-Suomi 0,274
41. VALKONEN ANTTI VAPA VARKAUS ETELÄ-SAVO 0,254
42. MÄKINEN ANTTI VIMPELIN KALAVEIKOT Pohjanmaa 0,249
43. KOHONEN HENRY RANTAKYLÄN KALAKAVERIT Etelä-Savo 0,212
44. LAHTINEN TUOMAS VALKEAKOSKEN KALAVEIKOT Häme 0,198
45. MÄKIPELTO JOONAS LEHTIMÄEN URHEILUKALASTAJAT RY Pohjanmaa 0,194
46. TOURUNEN LARI VIITASAAREN KALAKAVERIT RY Keski-Suomi 0,160
47. LAHTINEN JOONAS VALKEAKOSKEN KALAVEIKOT Häme 0,142
48. PÄIVINEN JONI PIEKSÄMÄEN URHEILUKALASTAJAT RY Etelä-Savo 0,079
49. HAUTAMÄKI TOMI LEHTIMÄEN URHEILUKALASTAJAT RY Pohjanmaa 0,046
  HAKALA VEETI   x
  HUTTUNEN ARTO ONKI-86 TURKU Lounais-Suomi x
  HALTTUNEN MIIKA LAHDEN ONKI TEAM RY Kaakkois-Suomi x