kalakortti.com
svk
Hanx
Etelä-Savon Vapaa-ajankalastajapiiri PiirinLogo
Etusivu Tulokset Kilpailut Linkkejä Seurat Säännöt

 

Su 13.12. Yleinen perinteinen kinkkupilkki /Seuraottelu HeUK/VTO
Hyvölänjärvi /Jyrkkä
Opastus valtatieltä 23 Tulenliekin
kohdalta
klo 10.00–14.00 + siirtymät
( +15 ja +30 min. )
M, N, Mv60, Nv60, Nuoret alle 14 v. ja 18v.
10 / 5 €, nuoret alle 14v. ei maksua
Kaikki lain sallimat
Eero Luostarinen puh. 040 860 5952
Rauhoitus 2 vrk
Heinäveden Urheilukalastajat ry

Suunnitelma vuodelle 2021

1.1.2021 perjantai
2.1.2021 lauantai
3.1.2021 sunnuntai
9.1.2021 lauantai HeUK Avoin lohikisa Mustalampi
10.1.2021 sunnuntai
16.1.2021 lauantai PK-H Sylkynjärvi Piiricup I
17.1.2021 sunnuntai
23.1.2021 lauantai SUK Kokonselkäpilkki, yleinen
24.1.2021 sunnuntai
30.1.2021 lauantai
31.1.2021 sunnuntai Vavika, Heimari Piiricup II
6.2.2021 lauantai SUK Kokonselkäpilkki, yleinen Piiricup III
7.2.2021 sunnuntai
13.2.2021 lauantai Samunen lohikisa, yleinen
14.2.2021 sunnuntai JUK, Jukajärvi Piiricup IV
20.2.2021 lauantai SM "esikisa" kilpailualueen ulkopuolella, Autioranta
21.2.2021 sunnuntai
27.2.2021 lauantai
28.2.2021 sunnuntai Itä-Suomen mestaruus, Tahkoranta, Piirin järjestämä
6.3.2021 lauantai SM-pilkki
7.3.2021 sunnuntai SM-kiiskipilkki, Tuusmäki
13.3.2021 lauantai Enonkoski, Lohipilkki, yleinen ja PM-pilkki PM
13.3.2021 lauantai Juva, Tonnipilkki, yleinen
14.3.2021 sunnuntai Sulkava,yleinen pilkki Otikainen Piiricup V
20.3.2021 lauantai SM-morri, Veteli, PK-H Kerimäkipilkki, yleinen 
21.3.2021 sunnuntai Enonkoski, yleinen Kolvonen Piiricup VI
27.3.2021 lauantai SM-särki. Viitasaari
28.3.2021 sunnuntai Vapa, piirimestaruuspilkki, Rauanvesi PM
29.3.2021 maanantai
30.3.2021 tiistai PK-H, yleinen iltapilkki Ängervöinen
31.3.2021 keskiviikko
1.4.2021 torstai
2.4.2021 perjantai
3.4.2021 lauantai MM-morri karsinta
3.4.2021 lauantai HeUK, maratonpilkki Tiejärvi / Pieni Polvijärvi
4.4.2021 sunnuntai MM-morri karsinta
5.4.2021 maanantai JUK, Jukajärvi / Salajärvi
6.4.2021 tiistai
7.4.2021 keskiviikko
8.4.2021 torstai
9.4.2021 perjantai
10.4.2021 lauantai
11.4.2021 sunnuntai
12.4.2021 maanantai
13.4.2021 tiistai
14.4.2021 keskiviikko
15.4.2021 torstai
16.4.2021 perjantai
17.4.2021 lauantai SM-rautu
18.4.2021 sunnuntai SM-lohi
19.4.2021 maanantai
20.4.2021 tiistai
21.4.2021 keskiviikko
22.4.2021 torstai
23.4.2021 perjantai
24.4.2021 lauantai
25.4.2021 sunnuntai
26.4.2021 maanantai
27.4.2021 tiistai
28.4.2021 keskiviikko
29.4.2021 torstai
30.4.2021 perjantai
1.5.2021 lauantai
2.5.2021 sunnuntai
3.5.2021 maanantai
4.5.2021 tiistai
5.5.2021 keskiviikko
6.5.2021 torstai
7.5.2021 perjantai
8.5.2021 lauantai
9.5.2021 sunnuntai
10.5.2021 maanantai
11.5.2021 tiistai
12.5.2021 keskiviikko
13.5.2021 torstai
14.5.2021 perjantai
15.5.2021 lauantai Vavika, yleinen laituripilkki
16.5.2021 sunnuntai
17.5.2021 maanantai
18.5.2021 tiistai
19.5.2021 keskiviikko
20.5.2021 torstai
21.5.2021 perjantai
22.5.2021 lauantai Vapa, yleinen rantaonki, Joutenlahti Piiricup I
22.5.2021 sunnuntai Onkimaajoukkueitten karsinta
23.5.2021 sunnuntai Onkimaajoukkueitten karsinta
24.5.2021 maanantai
25.5.2021 tiistai
26.5.2021 keskiviikko
27.5.2021 torstai
28.5.2021 perjantai
29.5.2021 lauantai
30.5.2021 sunnuntai
31.5.2021 maanantai
1.6.2021 tiistai
2.6.2021 keskiviikko
3.6.2021 torstai
4.6.2021 perjantai
5.6.2021 lauantai
6.6.2021 sunnuntai
7.6.2021 maanantai
8.6.2021 tiistai
9.6.2021 keskiviikko
10.6.2021 torstai
11.6.2021 perjantai
12.6.2021 lauantai Vavika, yleinen rantaonki, Kaihu Piiricup II
13.6.2021 sunnuntai
14.6.2021 maanantai
15.6.2021 tiistai
16.6.2021 keskiviikko
17.6.2021 torstai
18.6.2021 perjantai Viehekalastuksen SM Puruvesi
19.6.2021 lauantai HeUK, yleinen rantaonki Piiricup III
19.6.2021 lauantai Viehekalastuksen SM Puruvesi
20.6.2021 sunnuntai Viehekalastuksen SM Puruvesi
21.6.2021 maanantai
22.6.2021 tiistai
23.6.2021 keskiviikko
24.6.2021 torstai
25.6.2021 perjantai
26.6.2021 lauantai
27.6.2021 sunnuntai
3.7.2021 lauantai SM Heittouistelu Oravainen
3.7.2021 lauantai Yleinen Kolovesiuistelu, HeuK
4.7.2021 sunnuntai SVK:n mestaruusvetouistelu Oravainen
4.7.2021 sunnuntai JUK, yleinen rantaonki, Piiricup IV
10.7.2021 lauantai SM soutu-uistelu. Kilpijärvi P-savo.  SM-kilpaonki, paikka vielä auki
10.7.2021 lauantai Yleinen Kerimäkiuistelu
11.7.2021 sunnuntai  SM-kilpaonki, paikka vielä auki
17.7.2021 lauantai Sulkava, soutu-uistelu, yleinen
18.7.2021 sunnuntai
24.7.2021 lauantai
25.7.2021 sunnuntai
31.7.2021 lauantai SUK, yleinen rantaonki, ohitustie Piiricup V
1.8.2021 sunnuntai
7.8.2021 lauantai SM-onki, Kalajärvi, Peräseinäjoki (alustava päivämäärä)
8.8.2021 sunnuntai
14.8.2021 lauantai SM-Veneonki, Piipsjärvi, P-Pohjanmaa
15.8.2021 sunnuntai HeUK, yleinen rantaonki, pieni Rauanvesi Piiricup VI
21.8.2021 lauantai Vavika, yleinen laituripilkki, Saksala
22.8.2021 sunnuntai SUK, piirimestaruusonki, Haponlahden kanava PM
28.8.2021 lauantai
29.8.2021 sunnuntai VaPa, piirimestaruus kilpaonki, pieni Rauanvesi PM
4.9.2021 lauantai
5.9.2021 sunnuntai PM-mestaruus laituripilkki PM
11.9.2021 lauantai
12.9.2021 sunnuntai
18.9.2021 lauantai
19.9.2021 sunnuntai SM-laituri, Salo
25.9.2021 lauantai
26.9.2021 sunnuntai
2.10.2021 lauantai Sulkava, syysuistelu
3.10.2021 sunnuntai
9.10.2021 lauantai
10.10.2021 sunnuntai
16.10.2021 lauantai
17.10.2021 sunnuntai
23.10.2021 lauantai
24.10.2021 sunnuntai
4.12.2021 lauantai
5.12.2021 sunnuntai
6.12.2021 maanantai
11.12.2021 lauantai HeUk, yleinen kinkkuipilkki, Hyvölänjärvi / Jyrkkä
12.12.2021 sunnuntai
18.12.2021 lauantai
19.12.2021 sunnuntai

 

Klubi Pirttilahti